Kim jesteśmy

STEP TOP to marka sieci sklepów z obuwiem Premium należąca do Armitany - największego dystrybutora w krajach bałtyckich.

STEP TOP zawsze oferuje niezwykłe buty, które przyciągają wzrok i oferują spojrzenie na Haute Couture.

Modne i stylowe znane marki to: EA7, ARMANI JEANS, VERSACE JEANS, CALVIN KLEIN, RALPH LAUREN, DIESEL, GUESS, TOMMY HILFIGER, UGG, LACOSTE, NEW BALANCE, PANTOFOLA D’ORO i ect.


Jakość produktów i obsługi gwarantuje

Założona w 1992 r. ARMITANA jest obecnie największą firmą obuwniczą w krajach bałtyckich z ponad 70 sklepami obsługującymi klientów na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Priorytetem dla firmy jest budowanie silnych partnerstw, a jednocześnie ciągły rozwój sieci sprzedaży, co z kolei wpływa na liczbę sklepów, która stale rośnie.

W 2016 roku ARMITANA została nominowana jako firma

z najlepszą obsługą klienta na Litwie.

ARMITANA prowadzi sklepy obuwnicze z takimi markami jak TOPS !, BALDININI, SALAMANDER, STEP TOP, ŽYGIO BATAI (BUTY ZB) w krajach bałtyckich.

Będąc głównie największą firmą obuwniczą w krajach bałtyckich, ARMITANA dokłada wszelkich starań, aby spełniać różne oczekiwania i pragnienia swoich klientów na rynku, zapewniając jak najszerszą gamę produktów.

Firma dąży do dalszego umacniania swojej obecnej pozycji jako priorytetowego partnera dla producentów obuwia i prowadzi duże (ponad 10.000 mkw.) centra handlowe, zwiększając sprzedaż, a także zakres i różnorodność oferowanych marek.


Firma, poza stacjonarną siecią sprzedaży, prowadzi również sprzedaż w Internecie.

W Polsce wybrana oferta Armitany dostępna jest poprzez platformę sprzedażową steptop.pl oraz w wybranych innych sklepach stacjonarnych i kanałach internetowych.


W ofercie znajdują się takie marki, jak:

Logo Tommy Hilfiger Logo Tommy Jeans Logo Guess Logo Versace Jeans Couture Logo Geox Logo Gabor Logo Lacoste Logo Diesel Logo Ralph Lauren

... i wiele innych